MÖBLER / Bord / Salongsbord 7358393
nr 735 8393
Salongsbord
Nyrokoko, Furu, längd: 96, djup: 60, höjd: 63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:13:43
200 kr
150 kr